Kraków-Śródmieście, ul. Sereno Fenn'a

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 150 000 PLN
Powierzchnia
94 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Kraków, Sereno Fenn'a

Oferuję Państwu do sprzedaży 5pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą znajdujące się w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy Plantach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Okna wychodzą na ulicę oraz na przestronne podwórko.
Mieszkanie jest wynajmowane na pokoje, więc trzeba je wyremontować i urządzić wedle własnego gustu.

zapraszam do oglądania

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu