Kraków, Bronowice Wielkie, ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
71 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5
Cena
649 000 PLN
Cena za m2
9 140,85 PLN
Powierzchnia
71 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5
Liczba pięter
12
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2009
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
580 PLN
Numer oferty
440/5701/OMS

Udostępnij

Kraków, ARMII KRAJOWEJ

Do sprzedania niezwykle jasne mieszkanie z trzema balkonami na całej długości. Mieszkanie zostało podzielone na dwa oddzielne. JEDNO Z MIESZKAŃ TO 50metrowe lokum z salonem z aneksem kuchennym, dużym kwadratowym balkonem, osobnym pokojem z balkonem, łazienki z wc, kabiną prysznicową, pralką i przedpokojem z szafą w zabudowie oraz komodą. DRUGIE MIESZKANIE to 20metrowa garsoniera z aneksem kuchennym, wielkim balkonem, łazienką z wc, kabiną prysznicową. Wyposażona w sofę rozkładaną, telewizor, pralkę w zabudowie.
Mieszkania można bez problemu połączyć lub wynajmować. Obecnie mieszkania stale przynoszą dochód

Niezwykle niski czynsz i małe koszty eksploatacyjne.

Możliwość dokupienia dwóch miejsc w garażu podziemnym

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu