Kraków, Salwator

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
69 m2
Liczba pokoi
3

Do sprzedania połowa willi o pow. 69m składająca się z trzech pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc oraz przedpokoju, a także ogrodu. Dodatkową powierzchnią nieujętą w ogłoszeniu jest suterena, w której jest toaleta oraz pomieszczenie typu pralnia.
Willa przeszła gruntowny remont dwa lata temu.
Piękne widoki na cały Kraków, dom na wzniesieniu, dzięki czemu nie dokucza nam smog...
Zapraszam

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu