Kraków-Śródmieście, ul. Mogilska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
540 000 PLN
Powierzchnia
49,50 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Opis -wyłączna sprzedaż

Na sprzedaż niezwykle jasne mieszkanie o rewelacyjnym układzie przestrzennym o powierzchni 49,51 m2 w nowym budynku mieszkalnym o wysokim standardzie i reprezentacyjnym wyglądzie przy ulicy Mogilskiej. Mieszkanie posiada miejsce garażowe zlokalizowane tuż przy windzie. Link do inwestycji na dole maila.

LOKALIZACJA: Apartamenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów,galerii handlowych, sieci fitness, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym "Ogród Doświadczeń". Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.

O INWESTYCJI: W ramach inwestycji Apartamenty Mogilska powstaną 4 budynki mieszkalne. Każdy apartament został zaprojektowany w trosce o komfort przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość życia przyszłych mieszkańców.

Terminy realizacji: zakończenie inwestycji II kwartał 2020 r.

BUDYNEK: 5 piętrowy o nowoczesnej bryle z lokalami handlowo- usługowymi na parterze oraz apartamentami na wyższych kondygnacjach.

MIESZKANIE: Typu 3-4 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze. Składa się z powierzchni użytkowej 49,51m2 , w skład której wchodzi główne pomieszczenie salon z aneksem kuchennym lub salon plus jasna kuchnia oraz 2 osobne pokoje, łazienka z wc, przedpokój . Mieszkanie posiada taras/balkon od strony wschodniej.

Jest to doskonała propozycja dla klientów szukających mieszkania pod kątem inwestycyjnym.

CENA MIESZKANIA: 500 000 zł+ miejsce w garażu 40 000 zł.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 40 000 PLN
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Wschód
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu