Kraków-Śródmieście, ul. Długa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
509 340 PLN
Powierzchnia
44,37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

KRAKÓW, DŁUGA

Oferujemy Państwu jeden apartament z trzech dostępnych z antresolą w samym centrum Krakowa przy ul. Długiej.
Apartament może zostać wykończony pod klucz wg wytycznych Kupującego lub oddany w stanie deweloperskim.
Mieszkanie ciche, spokojne, ładnie doświetlone. Znajduje się w zadbanej stylowej oficynie, dzięki czemu nie słychać zgiełku ulicy.
Powierzchnia użytkowa na pierwszym poziomie to 32,81m2, antresola to 11,56m2, natomiast po podłodze w sumie będzie 51m2.
Bardzo ekonomiczne mieszkanie, świetnie nadające się na najem krótkoterminowy oraz długoterminowy.
Świetna lokalizacja przy samym Rynku Gł, tramwajach itp..
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Patrycja

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu