Kraków, Stare Miasto, rynek Główny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pokoi
10
Piętro
0

Do sprzedania lokal TUŻ PRZY RYNKU, na jednej z najbardziej ruchliwych w Krakowie. Jego powierzchnia to 16,46 m2, jest to jedno pomieszczenie razem z zapleczem socjalnym. Szerokość lokalu 2,18 m, wysokość 4 m. Do lokalu jest tylko jedno wejście, przeszklona oficyna od ULICY. Do ciepłej wody trzeba ząłożyć bojler, ogrzewanie z kotłowni. Można podłączyć siłę. Lokal będzie opróżniony dla przyszłego właściciela. Możliwość dokupienia dodatkowego mieszkania (54 m2) i piwnicy (230 m2) - uzyskuje się wtedy dwupoziomowy lokal z czteroma wejściami w niezwykle atrakcyjnej, jak na tę lokalizację, cenie - 1 600 000 zł ! POLECAMY!

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu