Kraków, Stare Miasto, al. Juliusza Słowackiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 270 000 PLN
Powierzchnia
177 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
1

Do sprzedania udział w kamienicy odpowiadający 177m2 lokalu mieszkalnego, który może byc przeznaczony pod działalność biurową , gabinety, szkołę tańca itp. oraz 18m2 przypadające na piwnicę. Ponadto udział w strychu, którego powierzchnia całkowita wynosi 521 m2. Lokal wymaga przystosowania pod konkretną działalność. W obecnej chwili składa się z sześciu pokoi, w tym jeden jest przejściowy, łazienki, WC, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz na całej długości mieszkania balkon od strony podwórza.

  • Komunikacja: Autobus
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu