Kraków, Bronowice Małe, ul. Juliusza Lea

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 450 000 PLN
Powierzchnia
176 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
12

KRAKÓW OKOLCE ARMII KRAJOWEJ I LEA

Pragniemy Państwu przedstawić piękny apartament typu penthouse o pow.mieszkania 126m2 oraz 50m2 tarasu, który mozna bez problemu zabudować w celu zwiększenia powierzchni apartamentu lub utworzenia ogrodu zimowego.

Apartament znajduje się na terenie inwestycji ogrodzonej, chronionej i monitorowanej 24h na dobę. Do dyspozycji mieszkańcó plac zabaw dla dzieci, zagospodarowany teren zielony, alejki, fontanny. W budynku znajduje się również centrum rekreacji dostepne tylko dla właścicieli apartamentóW-SAUNY, BASEN, STREFA FITNESS oraz strefa relaksu z JACUZZI i leżakami. W każdym apartamencie wideodomofon.

Apartament jest dwupoziomowy, położony na 12. i 13. kondygnacji budynku. Wystawa okien południowo-zachodnia, okna od strony zagospodarowanego wewnętrznego dziedzińca z dala od zgiełku ulicy.

Dolna kondygnacja apartamentu to:
salon z kominkiem
kuchnia z częścią jadalną
spiżarnia
hall
łazienka
pralnia
schody
taras przylegający na całej długości apartamentu.

Górna kondygnacja:
sypialna
łazienka
garderoba
druga sypialnia
gabinet
druga łazienka
hall.

Apartament ma duże przeszklenia na obu kondygnacjach. Na dolnej kondygnacji zamontowano wysokiej jakości duże okna rozsuwane stanowiące wejście na taras, tworzące jedną szklaną taflębez podziałów. Drzwi zewnętrzne do apartamentu antywłamaniowe, stolarka okienna drewniana, współczynnik dla okien K 1,0. Na tarasie wysokiej jakości gres mrozoodporny.
W cenie aprtamentu szczególowy projekt wykończenia wnętrz wykonany przez renomowaną warszawską pracownię projektowania wnętrz. Projekt zawiera ponad 100stron rysunków, rzutów oraz zestawień oraz kilkadziesiąt wizualizacji wnętrz.

Dodatkowo istnieje mozliwość dokupienia dwóch komórek lokatorskich o pow.10m2 każda oraz dwóch miejsc postojowych o pow.50m2 każdy.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDNIA I NEGOCJACJI!!

  • Winda: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu