Kraków, Czarna Wieś, ul. Urzędnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
43 m2
Piętro
0
Cena
1 700 PLN
Cena za m2
39,53 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
1700
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1920
Dostępne od
2019-02-01
Numer oferty
8/5701/OLW

Udostępnij

KRAKÓW, URZĘDNICZA tuż przy KRÓLEWSKIEJ

Do wynajmu reprezentatywny lokal biurowy znajdujący się na wysokim parterze zadbanej 100letniej kamienicy.
Lokal składa się z:
--- pomieszczenia biurowego o pow. ok 24m2 wyposażonego w 3 miejsca do pracy, 3 dużych szaf zrobionych na wymiar na dokumenty, dodatkowo niższej szafki na sprzęt do kopiowania itp. oraz stolik i rozkładaną skórzaną kanapą (wyposażenie do uzgodnienia i ewentualnego odkupienia)
---łazienki z wc i prysznicem
---przedpokoju wyposażonego w szafę w zabudowie oraz pawlacz
---drugiego pokoju od strony podwórka z balkonem, kuchnią w formie aneksu, lodówką , stołem jadalnianym z krzesłami i ewentualnie rozkładaną kanapą skórzaną

CAŁOŚĆ KOSZTUJE 1700ZŁ bez dodatkowych opłat administracyjnych. Do tego dochodzą tylko opłaty za media według zużycia tj.gaz i prąd

ZAPRASZAM

  • Światłowód: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu