Kraków, Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 990 PLN
Powierzchnia
141 m2
Piętro
0
Cena
9 990 PLN
Cena za m2
70,85 PLN
Powierzchnia
141 m2
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Kaucja
9990
Nazwa budynku
apartamentowiec
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Idealny
Dostępne od
2018-02-01
Numer oferty
7/5701/OLW

Udostępnij

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 141 mkw w odremontowanej kamienicy zlokalizowanej blisko Plant.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa w bliskiej odległości od Plant.
Doskonała lokalizacja w samym sercu Krakowa. Dzielnica Stare Miasto gwarantuje bliskość Rynku Głównego i bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innym częściami Krakowa.

Lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych.

Lokal jest wyjątkowo jasny i przestronny, na parterze z witryną. Nieruchomość zaaranżowana na zasadzie open space, składa się z pomieszczeń biurowych, salek biurowych, sali konferencyjnej i osobnego pomieszczenia socjalnego.

BUDYNEK: 4-piętrowy budynek z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z lokalami biurowymi na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze z frontową witryną na ulicę. Lokal składa się z powierzchni użytkowej w skład której wchodzi powierzchnia podzielona na gabinety oraz zaplecze socjalno- sanitarne (istnieje możliwość stworzenia powierzchni typu open- space). Lokal wyposażony w system klimatyzacji oraz wentylacji.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy.

CENA: 9990 zł netto + 1532 zł czynsz administracyjny+ koszt energii elektrycznej.

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu