Kraków, Tonie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 290 000 PLN

KRAKÓW, OKOLICE WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA

Do sprzedania działka pod inwestycje, która posiada prawomocne Warunki Zabudowy pt: "Budowa budynku usługowego z częścią mieszkalną". Gotowy projekt budowlany budynku na ok 700m2 zabudowy, kubatura brutto budynku ok. 4800m2. PRAWOMOCNE pozwolenie na budowe !!
warunki na dostawę miediów (gaz,prąd,woda) wydane i aktualne. Oświadczenie o przyłącznieniu do dróg lądowych od Zikit-u także aktualne. W okolicy osiedle Łokietka oraz Biała Polana.
Budynek projektowany pod usługi sportowe-typu Squash,badmington,siłownia,fitness.
MOŻLIWA INNA DZIAŁALNOŚĆ.
WZ NA SUŁUGI I MIESZKALNICTWO.

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu