Kraków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
260 m2
Liczba pokoi
4

KRAKÓW, BIELANY
ok. KSIĘCIA JÓZEFA I ORLA

Oferujemy Państwu do wynajmu świeetnie położony dom w zielonej części Krakowa.
Dom otoczony pięknym wieloletnim ogrodem.
Dom został wybudowany w 1986 r., ma ok. 260 m2.
Jest jednopiętrowy, na dole znajduje się salon (widoczny na zdjęciach), kuchnia oraz toaleta.
Na półpiętrze znajdują się dwa pokoje oraz łazienka. Na pierwszym piętrze znajduje się jeden pokój z łazienka oraz antresola. Budynek ma również piwnicę i garaż.

Dom jest ogrzewany gazem, rachunki z tego tytułu wynoszą obecnie 1 400 zł miesięcznie w zimie i 300 zł w okresie letnim. Pozostałe opłaty to prąd – obecnie ok. 400 zł rocznie i 100 zł woda i kanalizacja za dwa miesiące

POLECAMY

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu