Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
280 m2
Liczba pokoi
5

Do sprzedania segment niedaleko Dworku Białoprądnickiego. Dom składa się z parteru, w którym jest salon z kuchnią i wc, natomiast drugi poziom to 3 sypialnie, 2 łazienki urzadzone bardzo stylowo, w tym "pokój kąpielowy" oraz przedpokój. Poddasze to otwarta przestrzeń do ewentualnego podzielenia. Dodatkowo do dyspozycji ogród oraz garaż. Wokół cisza i spokój a jednocześnie świetne połączenie komunikacyjne z centrum.

  • Prąd: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu