Kraków, Wola Justowska, ul. Podłącze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 000 PLN
Liczba pokoi
6

Do sprzedania atrakcyjny domek w znakomitej, luksusowej lokalizacji na Woli Justowskiej. Dom wolnostojący powstał według projektu z lat 80 XX wieku, ale projekt ten cechował się wyjątkową innowacyjnością, przez co dom nie odstaje nowoczesnością od współczesnych budynków. Jego powierzchnia to około 150 m2, do tego należy jeszcze doliczyć poddasze. Stoi on na działce o powierzchni 5 arów. Trzykondygnacyjny, składa się w sumie z sześciu pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek. Do tego dochodzi jeszcze garaż oraz piwnica o jego powierzchni, ulokowana dokładnie pod nim. Dom ogrzewany jest za pomocą kotłowni na gaz i węgiel. Zbudowany z cegieł i pustaków, nieocieplony, ale ciepły w środku. Na dachu podcieplona blacha. Duże balkony, nietypowe dla budownictwa z tych lat. To znakomita okazja na świetną nieruchomość w atrakcyjnym miejscu - POLECAMY!

Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu