Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 000 000 PLN
Powierzchnia
2 000 m2

REZYDENCJA W OKOLICACH KRAKOWA

Do zaoferowania mamy piękną nieruchomość w okolicach Krakowa(niespełna 10km), zajmującą obszar ok.13,7ha z uzdrowiskowym klimatem i krystalicznie czystym powietrzem.. Jest to piękna widokowa góra, na szczycie której położona jest posiadłość ( budynek mieszkalny wykończony w wysokim standardzie o pow. 370m obecnie zamieszkiwany oraz dwór w stanie surowym otwartym, zadaszony o pow. ok. 1700m wraz garażem na 7 samochodów) .
DWÓR to Odtworzony (zupełnie nowa substancja), stan surowy zadaszony, zachowane pełne ramy XIX wiecznego dworu, z najdrobniejszymi szczegółami (asymetria, kapliczki). Pow. całkowita ok. 1700m2, użytkowa ok. 1200m2, na 4 poziomach. Pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna ? materiały najwyższej jakości.
DRUGI BUDYNEK jest w stanie ?do wejścia?. Funkcjonalna aranżacja wnętrza, kompletnie umeblowany stylowymi meblami oraz luksusowym sprzętem AGD. Architektura i wykonanie budynku według indywidualnego, bardzo oryginalnego projektu, materiałami najwyższej jakości.
Całość położona na 13,7 hektarach z pięknym starodrzewiem (buki, graby, dęby, sosny, lipy i brzozy, itp.), z czego 4 hektary to doskonale urządzony, utrzymany i zadbany park z kamiennymi alejkami, rzadkimi gatunkami roślin ? wszystko według indywidualnego projektu ? również nawodnienie, utwardzenie oraz ukształtowanie terenu. Od południowej strony działkę okala potok płynący przepięknym kanionem.
Nie trzeba wspominać, jakie malownicze widoki rozciągają się przed właścicielem tej nieruchomości. Cudowny widok na Lanckoronę, Babią Górę, klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz panoramę Beskidów to zaledwie namiastka atutów...
W granicach nieruchomości znajduje się piękny park dworski ze starodrzewiem zajmujący obszar 3ha, plac zabaw i boisko o pow.1000m2, dodatkowo 700m własnych dróg.
Ponadto teren posiada duży przydział mocy, osobną linię do transformatora wkopaną w ziemię, własną studnię z wodą źródlaną-odwiert w skale na głębokość 55m..
Cena 9 mln

  • Prąd: Tak
Patrycja Barczyńska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agencja Barczyńska Patrycja Barczyńska z siedzibą w Kraków (30-348) przy Bobrzyńskiego 45a/51 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu