MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
540 000 PLN
10 909,09 PLN/m2
KRAKÓWKraków-Śródmieście
ul. Mogilska
Opis
Opis -wyłączna sprzedaż

Na sprzedaż niezwykle jasne mieszkanie o rewelacyjnym układzie przestrzennym o powierzchni 49,51 m2 w nowym budynku mieszkalnym o wysokim standardzie i reprezentacyjnym wyglądzie przy ulicy Mogilskiej. Mieszkanie posiada miejsce garażowe zlokalizowane tuż przy windzie. Link do inwestycji na dole maila.

LOKALIZACJA: Apartamenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów,galerii handlowych, sieci fitness, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym "Ogród Doświadczeń". Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.

O INWESTYCJI: W ramach inwestycji Apartamenty Mogilska powstaną 4 budynki mieszkalne. Każdy apartament został zaprojektowany w trosce o komfort przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość życia przyszłych mieszkańców.

Terminy realizacji: zakończenie inwestycji II kwartał 2020 r.

BUDYNEK: 5 piętrowy o nowoczesnej bryle z lokalami handlowo- usługowymi na parterze oraz apartamentami na wyższych kondygnacjach.

MIESZKANIE: Typu 3-4 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze. Składa się z powierzchni użytkowej 49,51m2 , w skład której wchodzi główne pomieszczenie salon z aneksem kuchennym lub salon plus jasna kuchnia oraz 2 osobne pokoje, łazienka z wc, przedpokój . Mieszkanie posiada taras/balkon od strony wschodniej.

Jest to doskonała propozycja dla klientów szukających mieszkania pod kątem inwestycyjnym.

CENA MIESZKANIA: 500 000 zł+ miejsce w garażu 40 000 zł.
Szczegóły oferty

Cena540 000 PLN

Cena za m210 909,09 PLN

Powierzchnia49,50 m2

Liczba pokoi4

Piętro1

Liczba pięter5

RynekPierwotny

Rok budowy2020